NASIL YAPIYORUZ ?

Minimum Bütçe, Yüksek Dönüşüm.

15+ yıldır müşterilerimiz için severek çalışmaya devam ediyoruz. Bu süreçte tecrübelerimizin de verdiği katkılarla en doğru çalışma sistemimizi oluşturduk. Bu çalışma sistemimiz sayesinde Web Tasarım hizmetlerimizi daha doğru ve hızlı sonuca ulaştırıyoruz.

1

Sektör Araştırması

Firmanızın yer aldığı sektör için gerekli araştırmalarımızı yapıyoruz. Rakiplerinizi araştırıyor gerekli analizlerimizi yapıyoruz. Bu analizlerin ardından Profesyonel Web Tasarım hizmetimiz için ihtiyaç listemizi oluşturuyoruz. Tüm analizlerimizi ve ihtiyaç listemizi size sunuyoruz. Onayınızın ardından çalışmalarımıza başlıyoruz.

2

Projeye Uygun Menü Yapısı Çıkartma

Çalışmalarımıza başlarken 2. adım olarak sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza uygun menü yapısını hazırlıyoruz. Hazırlanan menü yapısı sayesinde sitenizin iskelet yapısını kağıt üzerinde yapılandırıyoruz. Tüm hazırlıkların ardından da tasarım ve kodlama işlemlerine süratle başlıyoruz.

3

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Günümüzde gittikçe artan mobil cihaz kullanımı sebebiyle artık tasarımların ve kodlamaların Responsive Web Site standartlarına uygun olması gerekiyor. Çözüm Web Tasarım ekibimiz tüm tasarım ve kodlamalarını bu standartlar doğrultusunda yapıyor. Bu sayede ziyaretçilerinizin müşteri olma potansiyeli gittikçe artıyor.

4

SEO Uyumlu Makale Yazımı

Firmanızın büyüyebilmesi için Profesyonel Web Tasarım hizmetimizi uygularken Google’da yer edinebilmeniz için SEO Uyumlu Makale Yazımı yapıyoruz. Bu makaleler sayesinde Google’da üst sıralarda bulunabilir ve daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz. Bu sayede de firmanızı büyültme yolunda emin adımlarla ilerlersiniz.

5

Site içi SEO

Web sitenizde bulunan makalelerin Google da üst sıralarda gözükmesi için Google’ın belirlediği belli kriterler vardır. Bu kriterlerden biri de site içi linklemelerdir. Bu linklemeler SEO uyumlu makaleleri destekleyecek ve Google’ın size üst sıralarda yer vermesine destek olacaktır. Bunun sonucunda da müşteri portföyünüzü geliştirebileceksiniz.

6

Google Reklamı Ile Hemen Müşteriye Ulaşın

Tüm SEO kurallarına en doğru şekilde uyulmasına rağmen Google ne yazık ki sitenizi 3 aydan önce hak ettiği yere getirmemektedir. Müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız Google Reklamlar tam size göre ! İstenilen anahtar kelimelerde hitap ettiğiniz kitleye uygun bir şekilde reklama çıkabilmeniz için firmamız tüm araştırmaları, düzenlemeleri ve yönetimini yapmaktadır. Tüm bunlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek Müşterilerimiz

Son yıllarda yapmış olduğumuz hizmet siteleri. Sizde burada yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz !

Profesyonel çözüme mi ihtiyacınız var ?

SİZİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜME İHTİYACINIZ VARSA 0216 393 2793 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!

Telefon Et Teklif Al