Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı, Hangi Özellikleri İçermeli?

kurumsal web sitesiŞirketler, kurumsallaşabilmek, marka değerlerini ön plana çıkartabilmek ve hedef kitlelerine ulaşabilmek için web sitelerine ihtiyaç duyarlar. Kurumsal web sitesi destek hizmetlerimiz ile tüm şirketler için web tasarım çalışmalarını yapıyoruz. Web sitesi olmayan, şirketler, rakipleri ile yarışamayacak ve müşterileri şirketin faaliyetleri hakkında bilgi sahibi olamayacaktır. İyi tasarlanmış siteler sayesinde küçük işletmeler bile sektörde kendisine yer bulabilecek, büyük şirketlerle yarışır duruma gelebilecektir. Uzman kadromuz ile verdiğimiz web tasarım hizmetleri sayesinde, şirketlerin dijital dünyada yer almasını sağlıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Şirket ya da kurumlar adına hazırlanmış olan internet sitelerine kurumsal web sitesi denilmektedir. Web sitesi tasarımı için her işletme, ön proje hazırlıklarını yapmalıdır. Kurumlar, ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yaparak, beklentilerini ortaya koymakta ve bizler, bu beklentileri karşılayacak, tasarımları gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal web tasarım hazırlıklarını yaparken, nasıl olmalı ve hangi özellikleri içermesi gerektiğini, hazırladığımız projede gösteriyoruz. Web tasarım ajansı olarak, şirketlerin tüm ihtiyaçlarına yönelik özel çalışmalar yapıyoruz.

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Web sitesi nasıl olması sorusunun cevabı, her şirket için farklı olabilecektir. Bizler yapmış olduğumuz çalışmalar üzerinden müşterilerimize bilgi veriyoruz. Nasıl olmalı seçenekleri belirlenirken, web sitesi fiyatları bazen yapılacak çalışmalarda belirleyici etkiye sahip olmaktadır.

İyi bir web sitesinde şunlar olmalıdır;

 • Kullanıcı dostu olmalı,
 • Mobil uyumlu olmalı,
 • İletişim bilgileri yer almalı,
 • Harita özelliği olmalı,
 • Sosyal medya destekli olmalı,
 • İçerik sayfaları ve hakkımızda bölümü olmalı,

Web site tasarımlarını yaparken, şirketlerin içerisinde bulundukları sektörün tüm özelliklerini, hizmet türlerini dikkate alıyoruz. Sektör yapısı, web siteleri sayfalarının ve menü içeriklerinin belirlenmesinde etkili olmaktadır. Nasıl olması sorusu için en doğru cevapları, uzmanlarımız aracılığı ile tüm müşterilerimize beklentilerine yönelik vermeye çalışıyoruz.

Kurumsal Web Özellikleri

En iyi kurumsal web tasarım, internet ortamında, rakip firmalarla daha iyi mücadele etmeyi ve daha fazla müşteriye ulaşmayı sağlayacaktır. Tasarım çalışmaları yapan, güvenilir hizmetler sunan bir firma olarak, müşterilerimize en iyi hizmetleri sunuyoruz. Web sitesi nasıl olmalı hangi özellikleri içermeli seçeneklerini, şirket yapılarına göre belirliyoruz.

 • Mobil uyumlu tasarım özelliği olmalı,
 • Kullanıcı dostu arayüze sahip olmalı,
 • SEO tekniklerine uyumlu olmalı,
 • Domain, markaya uygun olmalı,
 • İçerikler özgün olmalı,
 • İletişim formu bulunmalı,

Kurumsal web sitesi tasarımlarında, müşteri taleplerine göre özellik ekleme işlemleri yapılabilmektedir. Her web sitesi sahip olduğu özelliklere göre değerlendirileceği için hedef kitleye sunulmak istenilen hizmete göre özellikler belirlenmelidir. Bizler, müşteri taleplerine uygun çalışma örnekleri sunuyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Firması

Kurumsal web tasarım yapan firmalar sektörlere göre çeşitli çalışmalar yapmakta ve müşterilerine çoğu zaman hazır web sitesi çözümleri sunmaktadır. Web Tasarım firması olarak tüm müşterilerimize hem sıfırdan özel tasarımlar yapıyor hem de isteyenlere hazır web sitesi seçeneklerimizi sunuyoruz. Kurumsal web sitesi nasıl olmalı konusunda doğru bilgilendirme yaptığımız için müşterilerimiz olan firmalar, nasıl bir web sitesine sahip olabileceklerini tahmin edebiliyorlar. Kurumsal web sitesi için doğru firma seçimi yapmak, istenilen web sitesi için ilk ve önemli adımlardan birisidir. İyi bir web sitesinde olması gereken tüm özellikler, tasarım firmasının sunacağı hizmet kalitesine bağlıdır. Web tasarım firması olarak, tüm işlem aşamalarında müşterilerimiz ile iletişim halinde oluyor ve ortaya en iyi sonucun çıkmasını sağlıyoruz. Kurumsal çözümler için Pendik Web Tasarım ekibimiz ile destek hizmetlerimiz her zaman devam ediyor.

Telefon Et Teklif Al