Kurumsal Web Sitesi İle Normal Site Arasındaki Farklar

kurumsal web sitesiWeb sitesi tasarımlarında öncelikle şahıs adına mı yoksa kurum, işletme adına mı yapılacak karar verilmelidir. Sektörün lider firması olarak, tüm web sitesi tasarımlarını yapıyoruz. Kurumsal web sitesi ile normal yani şahıs adına yapılan siteler arasında farklılıklar vardır. Uzmanlarımız bu farklılıkları gözetiyor, bir web sitesinde olması gereken özelliklere yer veriyorlar. Kurumsal web sitesi tasarımlarımızda, işletmenin bulunduğu sektöre göre tasarımlar yaparken, kullanıcı paneli yönetim sistemini kullanıyor ve web sitesi sahibinin içerik yönetimini kendisinin yapmasını sağlıyoruz.

 

 

Kurumsal Web Sitesi Özellikleri

Kurumsal tasarım ile normal tasarım özellikleri farklıdır. Kurumsal web tasarım çalışmalarına başlamadan önce adına web tasarımı yapılacak işletmenin hizmetleri ve rakip firmaların analizlerini yaparak başlıyoruz. Kurumsal web tasarım çalışmaları, tasarım uzmanlarımız tarafından yapılıyor.

Aralarında ki farklar şunlardır;

  • Her ikisinde de alan adı içeriklere uygun olmalıdır,
  • Kurumsal web sitelerinde, alan adı marka olabilir,
  • Normal sitelerde, alan adı isim ya da özel seçilebilir,
  • Normal sitelerde, tek bir sayfa, kurumsal web sitelerinde, hizmet ve ürünlere göre birden fazla sayfa olabilir,
  • Kurumsal web sitelerinde, yönetim paneli sistemi olmalıdır, normal sitelerde ihtiyaç duyulmaz,

Üzerinde çalışma yapılacak olan web sitesinin yapısına ve sunulmak istenilen hizmet türüne göre özellikler değişebilecektir.

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Detaylar belirlenmeden çalışmalara başlanmamalıdır. Yazılım çalışmaları yapan ve çok sayıda müşterisinin site yönetimini gerçekleştiren firma olarak tüm detaylara önem veriyoruz. İlk olarak kullanılan alan adı firmayı yansıtmalıdır. Web sitesinde kullanılacak tüm içerikler, özgün olmalı ve karmaşık olmamasına dikkat edilmelidir. Kullanılan renk ve grafik tasarımları, firma logosu ile uyumlu olmalıdır. Tüm ziyaretçilerin, firma ile iletişim kurmasını sağlayacak iletişim formu ve bilgileri yer almalıdır. Web Tasarım çalışmaların her zaman SEO çalışmaları ile birlikte yapıyor ve kaliteli olmasını sağlıyoruz.

Web Sitesi İçerikleri

Bir web sitesi tasarımları oluşturulurken, içeriklerin doğru belirlenmesi önemlidir. Siteyi ziyaret edenler, içeriklerin durumuna göre sitede kalacak ya da terk edecektir. Web sitesi içerikleri, müşteriye sunulmak istenilen ürünle ilgili görsel ve metin bilgilerinden oluşmalıdır. Müşterilerimiz bizlerden web tasarımı talebinde bulunduğunda referanslarımız üzerinden seçim yapabiliyorlar. Özel web site geliştirme fiyatları site içeriğinde yer alması istenilen özelliklere ve tasarımın boyutuna göre değişmektedir. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isteyenler, sitemiz, iletişim formu ya da iletişim numaraları ile bizlere ulaşabilecektir. Web sitesi içerikleri oluşturma, tüm sitelerde, ziyaretçilerin ilgisini çekecek, ürün satışı gerçekleştirecek türde olmalıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu

Kurumsal web sitesi ve normal web sitesi çalışmalarına sıfırdan başlıyorsak, arama motoru optimizasyon kriterlerini birlikte kullanarak, çalışmalar yapıyoruz. Kurumsal siteler yapan firmalar sektörün ihtiyaçlarına ve gelişen sistemlere göre profesyonel çalışmalar ortaya koymaktadır. En iyi kurumsal web sitesi çalışmalarına sahip olmak isteyenler, firmamızın, yapmış olduğu çalışmaların tümünü referans olarak kullanabilirler.

Arama motoru optimizasyon çalışmaları hizmetlerini, Pendik Web Tasarım ekibimiz ile hazırlık aşamasında ve daha sonraki kullanım dönemlerinde veriyoruz. SEO uzmanlarımız, web sitelerinin geliştirilmesini sağlıyor ve arama motorları sıralamalarında, üst sıralara çıkmasını sağlayacak çalışmalar yapıyorlar. İnternet kullanıcıları, arama motorları, arama bölümüne anahtar kelime yazdıklarında, karşılarına en iyi siteler ilk başta gösterilir. Bu kişiler daha çok ilk sıradaki siteyi seçmektedir. Bizlerde, SEO çalışmaları ile web sitelerini üst sıralara taşıyoruz.

Telefon Et Teklif Al