WORDPRESS SİTE GELİŞTİRME

wordpress site geliştirme

Profesyonel kadromuz sayesinde sizler için WordPress Site Geliştirme hizmeti sunuyoruz. WordPress, tamamen ücretsiz bir şekilde web sitenizi yönetmenizi sağlayan bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde web sitenizi istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz.

Firmamız, sizin hayal ettiği web sitesini hazırlayıp WordPress Yönetim Paneline entegre etmektedir. Böylece firmanıza özel Web Tasarım ve kodlamasına sahip olmanın yanı sıra sizin için özelleştirilmiş WordPress Yönetim Paneli sahibi oluyorsunuz.

Sizde Pendik ve Tuzla çevresinde Tuzla web tasarım ve Pendik Web Tasarım hizmeti sunan ekibimizin yazılım hizmetimizden yararlanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yönetilebilir Web Sitesi !

Kullanım Kolaylığı

Profesyonel Web Tasarım

Wordpress Web Tasarım

SIK SORULAN SORULAR

Sizler İçin Sık Sorulan Soruları Yanıtladık.

Yazılım hizmetimiz ile firmanıza uygun bir tasarımı istekleriniz doğrultusunda güncelleyerek WordPress’e entegre etmekteyiz. Tüm sitenizi yöneterek WordPress kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Her sistemin hacklenebildiği gibi WordPress de hacklenmeye açık bir sistemdir. WordPress hacklenmelerinin büyük oranda ki sebebi eklentilerdir. Pendik web tasarım ekibimiz ise web sitelerde lisanslı eklentiler kullanıyor olup hacklenmek için açık verebilecek eklentileri kullanmamakta.

Evet, istediğiniz yere siteniz taşınabilmektedir.

Firmamız yaptığı tüm siteler için garanti vermektedir. Aylık olarak sitelerde ki tüm güncellemeleri yapmaktadır ve düzenli olarak yedek almaktadır.

WordPress tamamen ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir platformdur. Bu sebeple WordPress için herhangi bir ücret ödenmeyecektir.

Evet, alan adı ve hosting hizmeti vermekteyiz.

firmanıza uygun planlamalar yapılıp anahtar teslim web siteleri üreten firmamız senelik destek hizmetiyle de sizlere destek veriyor.

Profesyonel çözüme mi ihtiyacınız var ?

SİZİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜME İHTİYACINIZ VARSA 0216 393 2793 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!

Telefon Et Teklif Al