ÖZEL WEB SİTE GELİŞTİRME

özel web site geliştirme

Yazılım ekibimiz olarak istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda isteklerinizi belirliyoruz. Beklentilerinizi anladıktan sonra hayalinizde ki web sitesini çiziyoruz. Bu çizim onayınıza sunulduktan sonra revizyonlar yapılıyor ve kodlama aşamasına geçiliyor. 

Kodlanan web sitesi yine sizin için hazırlanmış Özel Yönetim Paneli ile bağlanıyor ve Özel Web Site Geliştirme hizmetimiz sayesinde hazırlanan web sitesi ile birbirine bağlanıyor. Bunun sonucunda da web sitenizi yönetebiliyor ve istediğiniz dokunuşları ister bilgisayarınızdan isterseniz mobil cihazınızdan yapabiliyorsunuz.

Pendik web tasarım ekibimiz 15+ yıllık tecrübesiyle daima sizler için profesyonel çözümler buluyor ve firmanızı ileriye taşımak için size yardımcı oluyor.

 

Nasıl Yapıyoruz ?

Müşterilerimiz ile yapılan ikili görüşmelerin ardından anlaşma sağlanıyor. Bu aşamadan sonra sırada istekleri ve ihtiyaçları anlamak başlıyor. Firmanın verdiği hizmetler, hedef kitlesi, renkleri belirlenir. Bu doğrultuda da Tuzla web tasarım ekibimiz ihtiyacı olan menü yapısı çıkartılır. Yazılımcımız bu menü yapısı ve kriterler doğrultusunda SEO uyumlu, Responsive uyumlu ve yenilikçi tasarımını çıkartır ve bu tasarımlar üzerinden revizyonlar gerçekleşir.

Proje tüm aşamalar tamamlanınca müşterimize sunulur ve müşterimizin istekleri de bu tasarım üzerinden düzenlemeler yapılır. Geriye sadece Domain ve Hosting kurulumu yapılıp Web Sitesinin yayına alınması kalır.

Responsive Web sitesi

Profesyonel web tasarım

Sektör araştırması

100% SEO UYUMLU

ÖZEL WEB SİTE
GELİŞTİRME

Yönetilebilir Web Sitesi

Yazılım Geliştirmelerimiz

İstanbul web tasarım ekibimizin son yıllarda yapmış olduğumuz tasarımlarımız. Sizde burada yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz !

SIK SORULAN SORULAR

Sizler İçin Sık Sorulan Soruları Yanıtladık.

Yazılım hizmetimiz sayesinde siz müşterilerimizin web sitesinde istediği tasarım ve fonksiyonları özel kodlamalar ile gerçekleştiriyoruz. Bu tasarım ve kodlamalar sizin sitenize özel olup sektörünüzde öncü olmanızı sağlayacak.

En büyük avantajı tamamen eşsiz olmasıdır. Özel web siteleri performans açısından daha iyi olmakla da birlikte normal bir web sitesine oranla daha yüksek SEO başarısı vardır.

Dezavantajı ise hazır sitelere oranla kodlama işlemleri daha uzun sürecektir.

UI arayüz tasarımını ifade ederken UX, tecrübeleriyle kullanıcı deneyimini arayüz tasarımına dönüştürmektir.

Responsive web tasarım kurallarına uyularak yapılan web siteleri telefon, tablet ve bilgisayar da uyumludur.

HTML, CSS, JavaScript ve PHP dillerini kullanıyoruz.

Tuzla web tasarım ekibimizin projeleri teslim etme süresi proje kapsam ve içeriğine bağlı olarak değişmektedir. Az kapsamlı projeler 1-7 gün detaylı projeler 3-12 ay arasında size teslim edilmektedir.

Projenizi firmanız için en doğru şekilde hazırlayan ve size müşteri getirmeyi hedefleyen firmamız uzun yıllardır sektöründe güvenilir ve kaliteli hizmet veriyor. Uygun fiyatlarımız ile sizleri bekliyoruz.

Profesyonel çözüme mi ihtiyacınız var ?

SİZİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜME İHTİYACINIZ VARSA 0216 393 2793 NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ!

Telefon Et Teklif Al